Lifting twarzy bez skalpela – sprawdź, jak działają ultradźwięki!

0
1782
Lifting twarzy bez skalpela - sprawdź, jak działają ultradźwięki!

Czy lifting twarzy musi wiązać się z bolesną i skomplikowaną operacją plastyczną? Nie, w dzisiejszych czasach lifting twarzy możemy przeprowadzić całkowicie bezinwazyjne i bez użycia naruszających barierę naskórkową narzędzi medycznych. Jak to możliwe? To przede wszystkim dzięki unikalnej technologii ultradźwięków. Z takiego liftingu twarzy możemy skorzystać m.in. w Klinice Miracki w Warszawie. Podpowiadamy, jak działają ultradźwięki podczas zabiegu Sono Queen!

Bezinwazyjny lifting twarzy metodą HIFU

Dostępne w Klinice Miracki w Warszawie urządzenie Sono Queen jest idealnym przykładem sprawdzonego urządzenia wykorzystywanego do bezinwazyjnego liftingu twarzy. Jednocześnie reprezentuje też całą technologię HIFU. W trakcie terapii stosowane są ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które pozwalają na przeprowadzenie intensywnego liftingu twarzy i stworzenie efektu wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Wykorzystana przy urządzeniu wiązka wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (technologia HIFU) wnika aż do trzech warstw skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co pozwala skutecznie rozpocząć proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Efektem zabiegu jest napięta, jędrna i elastyczna skóra twarzy i trwały efekt rewitalizacji. Ze względu na niezwykłą precyzję i delikatność głowicy możliwe jest przeprowadzenie skutecznego liftingu nawet na najbardziej wyizolowanych obszarach twarzy, np. powiekach czy podbródku.

Bezoperacyjny lifting twarzy – jak działają ultradźwięki?

Tajemnicą działania technologii HIFU jest fala ultradźwiękowa, która wnika precyzyjnie i głęboko w skórę, rozpoczynając w niej proces termokoagulacji. Fala ultradźwiękowa oddziałuje na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i powięź mięśniową, dzięki czemu w skórze zachodzą błyskawiczne procesy regeneracyjne. Rozgrzana przez ultradźwięki fala ultradźwiękowa rozpoczyna proces intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Włókna ulegają obkurczeniu, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite, co pozwala uzyskać nie tylko efekt liftingu, lecz także wyszczuplenia twarzy. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii zabiegi Sono Queen są dla pacjenta w pełni bezpieczne i niemal bezbolesne. Nie narażają go też na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji – zabieg nie wymaga hospitalizacji, zaś bezpośrednio po jego przeprowadzeniu pacjent może powrócić do domu, a następnie swoich codziennych obowiązków.

Lifting HIFU – efekty modelowania twarzy ultradźwiękami

Ogromną zaletą liftingu twarzy przeprowadzanego przy pomocy technologii HIFU jest to, że jego efekty są widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu. W przeciwieństwie do wielu innych metod stosowanych w medycynie estetycznej, procedura zabiegowa nie wymaga powtórzenia, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty odmłodzenia. Oczywiście, uzyskanie pełnego rezultatu liftingu będzie wymagać od nas trochę czasu – ze względu na konieczność przejścia termicznej przebudowy skóry w wyniku zabiegu, jego pełne efekty pojawią się po około 2-3 miesiącach. Specjaliści zaznaczają jednak, że dla utrzymania uzyskanych rezultatów, warto ponownie poddać się terapii po upływie kilku miesięcy.

Technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU pozwala na radykalne ujędrnienie skóry i poprawę jej kondycji bez skalpela. Dzięki zróżnicowanym kartidżom zastosowanym w urządzeniu można idealnie dopasować zabieg do leczonego obszaru, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Zainteresował Cię zabieg z użyciem innowacyjnej technologii HIFU? Dowiedz się więcej na ten temat na stronie: https://klinikamiracki.pl/sono-queen/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here