Metody golenia brody

0
795
Metody golenia brody

Każdy mężczyzna ma zapewne swoją własną ulubioną metodę golenia brody, którą stosuje od wielu lat. Być może nauczył jej nas dziadek, ojciec, lub co coraz bardziej popularne obecnie – odkryliśmy ją gdzieś w internecie. Warto jednak również otworzyć się i zapoznać się z innymi opcjami, które być może będą dla nas bardziej efektywne i praktyczne. W tym artykule przedstawimy kilka możliwych metod.

Maszynka jednorazowa

Bardzo popularna, dostępna prawie wszędzie i poręczna maszynka jednorazowa, która wbrew nazwie zazwyczaj jednorazowa nie jest, to częsty wybór początkujących. Dobrze sprawdza się gdy nasz zarost dopiero zaczyna się rozwijać i chcemy ogolić się na zero. Golenie brody przy użyciu maszynki jednorazowej zazwyczaj będzie się odbywać wraz z jakąś pianką, lub specjalnym kremem do golenia.

Za tym rozwiązaniem kryją się jednak minusy, takie jak podrażnienia skóry, lub częste zacięcia, doprowadzające do krwawienia. Sprawdzi się ona również tylko jeżeli chcemy zgolić całkowicie zarost. Gdy chcemy zrobić coś bardziej zaawansowanego, jak jedynie skrócenie długości włosów, lub nadanie kształtu, będzie to praktycznie niemożliwe.

Elektryczna maszynka do golenia

Jest to większa inwestycja, ale za to będziemy mogli z niej korzystać długoterminowo. Więc w gruncie rzeczy może się okazać lepszym rozwiązaniem finansowym. W zależności od modelu maszynki elektrycznej pojawiają nam się nowe możliwości, takie jak regulacja długości włosa, stylizacja i nadawanie pożądanego kształtu. Inwestując w dobrą elektryczną maszynkę i kilka końcówek, będziemy mogli również wykorzystywać ją do golenia innych części ciała. Jeżeli regularnie golisz też np. pachy, lub klatkę piersiową, dobrym rozwiązaniem będzie ten rodzaj golarki.

Nożyczki do brody i wąsów, brzytwa

To rozwiązanie dla posiadaczy pokaźnego zarostu i pasjonatów tematu. Zamiast chodzić co jakiś czas i wydawać pieniądze u Barbera, warto zastanowić się nad kupnem profesjonalnego sprzętu, który ogarnie naszą brodę. Brzytwą ogolimy te miejsca, w których chcemy mieć perfekcyjnie gładką skórę, a nożyczkami wyregulujemy długość zarostu.
Jeżeli to brzmi, jak rozwiązanie którego Ty potrzebujesz, zapoznaj się koniecznie z ofertą, którą przedstawia sklep Barbersupply.pl na: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553988-BRODA-I-WASY-Nozyczki-do-brody-i-wasow.html

Podsumowanie

Istnieje wiele różnych rozwiązań, jeśli chodzi o golenie brody. Zdecydowanie najlepszą opcją jest spróbowanie różnych metod i zdecydowanie, która sprawdzi się najlepiej w naszym szczególnym przypadku. Wszystko zależy od rodzaju zarostu oraz ile czasu chcemy poświęcić na jego pielęgnację.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat różnych metod golenia, zajrzyj koniecznie na do sklepu:  Barbersupply.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here