Sylwetka na miarę marzeń

0
862
Sylwetka na miarę marzeń

Dbanie o sylwetkę bywa bardzo czasochłonne. Wymaga konsekwencji, wytrwałości oraz odpowiedniej diety. Mimo tych wszystkich starań nie zawsze udaje się osiągnąć wymarzony efekt. Z pomocą w tym zakresie przychodzą więc zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym można wymodelować niemal każdą część ciała.

Zabiegi na brzuch

Największym problemem wśród wielu osób jest nadmiar tłuszczu. Szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków. Same ćwiczenia i dieta nie zawsze poradzą sobie z odpowiednim wymodelowaniem tych obszarów.

Wiele osób decyduje się więc na zabieg, jakim jest liposukcja brzucha katowice. Jest on bardzo skuteczny i pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej, między innymi z brzucha, ud, tali, ramion, pośladków czy pleców. Liposukcja katowice jest stosowana na wybrane partie ciała.

Liposukcja brzucha katowice a odchudzanie

Wiele osób błędnie uważa, że liposukcja katowice to zabieg odchudzający, który w magiczny sposób usunie nadprogramowe kilogramy. Należy pamiętać, że liposukcja katowice wspiera walkę z nadwagą, odsysając tłuszcz z problematycznych obszarów.

Mimo to nadal należy stosować odpowiednią dietę oraz ćwiczenia, aby zachować efekty zabiegu. Po przeprowadzonej liposukcji lekarz prowadzący przekazuje odpowiednie zalecenia oraz dodatkowe zabiegi wspomagające cały proces.

Inne metody na oporny tłuszcz

Obecnie bardzo popularna staje się lipoliza iniekcyjna katowice. To również rodzaj zabiegu, który modeluje sylwetkę i pomaga usunąć komórki tłuszczowe. Jest on jednak o wiele mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja katowice.

Lipoliza iniekcyjna katowice polega na wstrzyknięciu w wyznaczony obszar odpowiedniej substancji, powodującej likwidację tkanki tłuszczowej. Zabieg polecany jest do stosowania miejscowego, między innymi na brodę, brzuch i tak zwane boczki.

Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem diety oraz zabiegów drenujących. Po zabiegach lipolizy zaleca się wykonanie kilku zabiegów limfatycznych, które pomogą wydalić komórki tłuszczowe.

Lipoliza iniekcyjna katowice to bardzo nowoczesny zabieg, który doceniany jest przez wiele kobiet. Można go stosować jako uzupełnienie diety oraz innych zabiegów limfatycznych, oraz drenujących, likwidujących tkankę tłuszczową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here