Jak usunąć wiadomości na fb

0
1017
Jak usunąć wiadomości na fb

Na portalu społecznościowym facebook planowane do wprowadzenia są ciekawe zmiany. Wkrótce będziemy w stanie usuwać wiadomości, które wysłaliśmy do naszego znajomego. Będziemy na to mieli 10 minut, a po tym czasie usunięcie wiadomości nie będzie możliwe. Funkcja ta będzie się nazywać messenger unsend. Na pewno wielu ludzi żałowało czasami wysłanej wiadomości i gdyby tylko mogli to cofnęliby czas i nie wysłali danej wiadomości. Mogło to być cokolwiek, nieśmieszny tekst, rozebrane zdjęcie oraz losowe nagranie, które jednak nie miało być oglądane przez inne osoby. I z tego też powodu na pewno wiele osób zadawało sobie pytanie czy się da, a jeżeli tak to w jaki sposób usunąć wiadomość.

Jak usunąć wiadomości na fb?

Jak usunąć wiadomości na fbNiestety nigdy jeszcze taka możliwość nie była dostępna i takie osoby ze smutkiem to odkrywały. Na szczęście facebook planuje wprowadzić zmiany i przygotować taką opcję dla użytkowników portalu. Na pewno zapytacie jak usunąć wiadomości na fb. Będziemy na to mieli 10 minut i jest to czas ostateczny, po którym już nie będziemy mogli nic zrobić. Jak zareagowali ludzie na taką pozytywną wiadomość? Możemy przeczytać na forach internetowych. Ludzie są zachwyceni i z pewnością będą korzystać z tej możliwości. Jest to bardzo dobry krok ze strony administracji facebooka. Na uwagę zasługuje fakt, że już teraz jesteśmy w stanie usunąć wiadomość, którą wysłaliśmy przez mesengera. Oczywiście nie usuniemy jej całkowicie z internetu, ponieważ to co raz trafiło do internetu już na zawsze w nim zostaje. Powinniśmy jak najszybciej zaakceptować ten fakt, żeby się do niego przystosować i w ten sposób podjąć odpowiednie działania. Dlatego daną wiadomość na razie możemy usunąć tylko z naszego urządzenia, ale nie z urządzenia odbiorcy.

Zmiany na fb

Dlatego teraz mają być wprowadzone zmiany, które spowodują, że będziemy w stanie usunąć wiadomość także z telefonu odbiorcy. Obecnie wystarczy kliknąć na wiadomość prawym przyciskiem myszy i kliknąć „usuń wiadomość”. Taki sam mechanizm ma być wprowadzony przy trwałym usuwaniu wiadomości. Dodatkowe 10 sekund przeznaczone na usunięcie wiadomości zapobiegnie wielu przykrym sytuacjom. Dlatego powinniśmy się cieszyć z metamorfozy najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here