Zagęszczanie brwi

3
2195
zagęszczanie brwi

Człowiek ich pozbawiony wygląda co najmniej dziwacznie. Nie tylko, kiedy patrzy w lustro podczas codziennej toalety, ale przede wszystkim w oczach wszystkich, którzy z taką osobą się zetkną. Ci, dobrze wychowani, będą przy tym udawać, że niczego nie widzą albo nie ma to dla nich żadnego znaczenia; dzieciarnia zareaguje różnie, od niemal otwartych obśmiewań po chichotanie w piąstkę. A co zrobi chamstwo albo tacy, którzy mają problem z ukryciem własnych uczuć? Łatwo jest odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Parskną krótkim śmiechem, odwrócą głowy w próbie ukrycia wesołości albo będą rechotać niczym banda kretynów, naśmiewająca się z czyjegoś nieszczęścia. Wyjściem do zastosowania w takiej sytuacji jest awaryjne albo systematyczne zagęszczanie brwi. A potrzebować takiego zabiegu może dosłownie każdy.

Zagęszczanie brwi

Kobiety mają z pozoru łatwiej, ich torebki i toaletki pełne są najprzeróżniejszego zastosowania kosmetyków. Mogą za ich pomocą maskować niedostatki urody, a także, co jest głównym celem wyposażenia strategicznego pań, dodawać jej sobie, a nawet wręcz upiększać. I dobrze, a nawet bardzo dobrze, gdyż piękna na świecie ciągle jest jakby za mało i zawsze się znajdzie dla niego miejsce.
Panie, jak same o tym mówią, mogą się podmalować. Jednak w sytuacji, kiedy wpadnie im w oko jakiś pan, natychmiast zaczynają uważać, że są urodziwe niedostatecznie. A gdy liczą, że ów osobnik zechce im zajrzeć w to oko, czy raczej oczy, a one mają z ich okolicą mały problem, uznają, że mają problem ogromny. Czy jest to prawdą? W gruncie rzeczy tak, jeżeli ubytki we wspomnianym owłosieniu są mocno rozległe i nie jest ważne, z jakiego powodu taki stan wystąpił.

Nie tylko dla kobiet

Jednak nie dotyczy to tylko kobiet, gdyż i mężczyzna może takiego zabiegu potrzebować.
Wypadki chodzą po ludziach i zdarzają się także w pracy. Nie musi to być zresztą nic bardzo groźnego, ale strażak, że weźmiemy pod uwagę taki przykład, któremu ogień spalił całkowicie brwi, w pewnych wypadkach może potrzebować pomocy kosmetyczki.

Jeżeli jest żonaty albo pozostaje w związku z kobietą, po takim wypadku napotka u swojej połowicy najwyżej uśmiech. W najbliższych osobach będzie dominowała ulga, że nic prawdziwie poważnego mu się nie stało. Jeżeli jednak jest jeszcze kawalerem, trudno mu będzie i szczególnie przed nieznajomymi tłumaczyć się z tego, co do jego wyglądu doprowadziło. Nie myślmy jednak, że sobie z tym nie poradzi, bo raczej łatwo przeżyje emocjonalnie taki drobiazg, ale kiedy przyjdą nam do głów wydarzenia szczególne, rodzą się oczywiste wątpliwości. Własny ślub albo ślub przyjaciela, gdzie ma wystąpić jako drużba, będzie mu znacznie trudniej przetrwać w takich warunkach.

Ludzie po strasznych zdarzeniach losowych albo tylko psikusach od losu, mogą w takim wypadku liczyć na pomoc. Chociaż nie jest to zabieg permanentny. Nie mniej, w większości razów wystarczający, gdyż zazwyczaj zamawia się taki ze względu na szczególne okoliczności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here