Jak zrobić kreskę na oku

0
1421
Jak zrobić kreskę na oku

Do wykonania dobrze wyglądającego makijażu niezbędne jest poznanie przynajmniej podstawowych technik. Opierając się na ich znajomości możemy dopasować wszystkie detale do indywidualnych potrzeb.

Jak zrobić kreskę na oku?

Jak zrobić kreskę na okuWarto skupić się na tuszowaniu wszelkich niedoskonałości. Makijaż daje nam również szansę naprawienia występujących dysproporcji. Korekta twarzy nie jest wcale trudna do wykonania. Wymaga od nas jedynie staranności i precyzji. Na samym początku warto skupić się na prostych metodach. Powinniśmy wiedzieć, jak zrobić kreskę na oku. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie znacznie zmienić jego wygląd. W zależności od kształtu powieki powinna układać się w różnorodne sposoby. Ogromne znaczenie ma długość i zakrzywienie ogonka. W ten sposób jesteśmy w stanie zmienić wygląd całego kącika. Sprawdzi się to przy opadającej powiece. Jednak niezbędne jest także użycie odpowiednich produktów. Warto postawić tu na kosmetyki wodoodporne. Są znacznie bardziej trwałe niż ich klasyczne warianty. Dzięki temu dłużej utrzymają się na skórze i zachowują idealny wygląd na wiele godzin. Sprawdzi się to szczególnie przy przetłuszczającej się cerze. Równocześnie tego typu produkty wykazują również lepszą pigmentację. Zyskamy możliwość narysowania kreski w odcieniu głębokiej czerni. Krycie powinno być całkowite. Skóra nie może nam prześwitywać. Mogłoby to zepsuć cały efekt.

Warto zainwestować w droższe kosmetyki

Z tego powodu warto przetestować różne kosmetyki i dopasować je do indywidualnych potrzeb. Nie powinniśmy bać się inwestowania w droższe preparaty. Mogą mieć znacznie wyższą jakość, która przełoży się na wygląd makijażu. Ogromną rolę odgrywa także metoda aplikacji. Warto zaopatrzyć się w podstawowe pędzelki, które ułatwią nam malowanie. Niezbędny okaże się cienki i precyzyjny model o ściętym kształcie. Włosie powinno być dość sztywne, aby nie wyginać się na boki. Uzyskamy wtedy pełną kontrolę nad rysowaną linią. W przypadku kresek jest to decydujące i może znacznie przyspieszać opanowanie całej techniki. Warto poświęcić czas na naukę konkretnych kształtów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here