Jak wykupić internet w play

0
1326
Jak wykupić internet w play

W dzisiejszych czasach mamy różne rodzaje łącz internetowych. W tym artykule przeczytasz jak wykupić internet w Play.

Rodzaje łącz internetowych

  • Jak wykupić internet w playtelefoniczne- jego szybkość jest większa niż na początku kiedy pojawiło się na naszym rynku, często jest ono jednak ograniczone limitem transferu jaki mamy do wykorzystania. Łącza te wykorzystują linie telefoniczną oraz modem, który dostarczany jest przez usługodawcę z jakim podpisujemy umowę;
  • łącze kablowe- dostępne u dostawców usług telewizyjnych, jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ płaci się jeden rachunek za telewizję oraz internet. Pakiety mogą różnić się od siebie liczbą oraz rodzajem kanałów telewizyjnych a także prędkością internetu.
  • radiowe- aby korzystać z takiego łącza trzeba zakupić antenę oraz odbiornik. Nie ma tutaj ograniczeń pakietowych lecz szybkość internetu pozostawia wiele do życzenia.
  • mobilne łącze w sieci komórkowej- można z niego korzystać w każdym miejscu w którym mamy zasięg od którego zależy także szybkość przesyłania danych. Większość operatorów komórkowych w swej ofercie ma nielimitowany transfer danych choć zdarzają się także limitowane dane komórkowe w których przypadku trzeba tego pilnować inaczej zostaną naliczone dodatkowe koszty według taryfy operatora.
    Istnieje wiele sieci oferujących internet mobilny np. Plus,T-Mobile, Orange czy też Play.

Jak wykupić internet w play?

Jak wykupić internet w Play? Sieć komórkowa Play oferuje nam internet komórkowy w formie:

  • abonamentowej- aby z niej korzystać należy podpisać umowę w salonie Play lub przez internet. Wybrać dogodną dla siebie ilość internetu oraz wysokość rachunku. Co miesiąc dostawać będziemy fakturę z danymi do przelewu oraz kwotą do zapłacenia. Często doliczana jest też jednorazowa opłata aktywacyjna, którą płacimy z pierwsza fakturą lub w salonie przy podpisaniu umowy. Podpisując umowę razem z karta SIM do internetu dostaniemy urządzenie zwane routerem, za który również trzeba uiścić opłat;
  • na kartę- w tym wypadku możemy kupić kartę SIM w dowolnym sklepie, która będzie przeznaczona tylko do usług internetowych bez możliwości wykonywania połączeń głosowych lub pisania SMS. Karta ta ma nadany 9-cyfrowy numer, aby móc korzystać z tej karty trzeba ją najpierw zarejestrować a następnie doładowywać co miesiąc wymaganą kwotą za pomocą przelewów internetowych lub kupując kartę z kodem doładowującym za określoną kwotę.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here