Czy warto zdecydować się na przeszczep włosów?

0
621
Czy warto zdecydować się na przeszczep włosów

Polska jest jednym z 10 państw, w których występuje największa liczba łysych osób. Warto zauważyć, że może być kilka przyczyn wypadania włosów. Przede wszystkim zła dieta, która jest uboga w składniki odżywcze, ale także stres oraz choroby skóry głowy.

Przyczyny łysienia

Za łysienie odpowiedzialne mogą być także źle dobrane leki. W niektórych sytuacjach łysienie wynika z genetyki, ponieważ jest możliwe odziedziczenie nadwrażliwości komórek włosa na DHT, czyli dihydrotestosteron. To własnie on jest przyczyną pojawiania się zakoli. Występują różne rodzaje łysienia, ale najczęstszym jest łysienie androgenowe określane również jako męskie. Z reguły dotyka ono aż 50-60% mężczyzn po 50 roku życia. Może się jednak zdarzyć sytuacja, że włosy zaczną wypadać już po skończeniu 18 lat. W takiej sytuacji warto zdecydować się na przeszczep włosów w Polsce. Łysienie androgenowe jest skutkiem interakcji trzech czynników, do których należą: wiek, androgeny i predyspozycje genetyczne. Dla osób genetycznie dotkniętych łysieniem czasami jedynym ratunkiem jest przeszczep włosów Polska jest krajem, w którym funkcjonuje wiele klinik oferujących tego typu zabiegi. Jeżeli wystąpi tylko jeden czynnik to jeszcze za mało, żeby pojawiło się łysienie.

Utrata włosów

Oczywiście rozwiązaniem jest golenie się na zero, ale dla osób, które nie mogą pogodzić się z utratą włosów idealnym rozwiązaniem jest Przeszczep włosów śląsk jest miejscem, w którym bez większych problemów można znaleźć placówki oferujące takie zabiegi. Zanim wybierze się odpowiednią klinikę, warto wcześniej przeczytać w internecie opinie na jej temat. Wykwalifikowana osoba powinna wykonywać przeszczep włosów Polska musi zagwarantować warunki, które będą odpowiadały normom europejskim. Przeszczep włosów w Polsce cieszy się obecnie dużym uznaniem i coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg. Cena przeszczepu włosów zależy przede wszystkim od wybranej metody zabiegowej. Z reguły jednak trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych za przeszczep włosów Śląsk wypada pod tym względem dość atrakcyjnie. Obecnie znalezienie kliniki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania nie powinno być żadnym problemem, ponieważ takie zabiegi są oferowane w większości placówek. Najlepiej wybierać te, które cieszą się renomą i uznaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here