Lody lody dla ochłody!

0
1876

Profesjonalne maszyny do lodów włoskich mogą być doskonałą inwestycją dla osób planujących biznes gastronomiczny. Jakie są ich zalety? Ile kosztuje taka maszyna i czy jej zakup się opłaca?

Nowoczesność w służbie lodom

Pyszne desery lodowe w kształcie włoskiego świderka to w dużej mierze zasługa maszyny do lodów, która jest w stanie odpowiednio schłodzić i uformować w wafelku smakową mieszankę. Nowoczesne maszyny są wyposażone w wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że taka maszyna do lodów jest kurą znoszącą złote jajka.

W nowoczesnych maszynach-szafach do produkcji lodów włoskich wystarczy tylko uzupełniać od czasu do czasu automat odpowiednią mieszanką lodową. Maszyna sama wskaże, kiedy należy uzupełnić mieszankę, stworzy kilka rodzajów lodów i odmierzy odpowiednią porcję.

Wygodna w obsłudze maszyna

Mając maszynę do lodów włoskich możesz oszczędzić na pracowniku, zatrudniając osobę niewykwalifikowaną do ich nakładania. Jej jedynym obowiązkiem będzie poprawne przyjmowanie zamówień i przyciskanie odpowiednich guzików na maszynie. Współczesne maszyny do lodów wymagają tylko podstawienia wafelka – jeśli parametry są odpowiednio ustawione, i ewentualnie odpowiedniego poruszania wafelkiem celem uformowania właściwego kształtu.

Maszyna jest w stanie policzyć, ile porcji lodów wydała. To bardzo wygodny dla właściciela biznesu lodziarskiego sposób na inwentaryzację i obliczenie czy utarg w kasie zgadza się z tym, co zostało wydane. Jest to właściwość przydatna również choćby po to, aby obliczyć, czy maszyna zdążyła już na siebie zarobić.

Ile kosztują maszyny do lodów?

Koszt maszyny do produkcji lodów włoskich to około 10 tysięcy złotych. Doliczając koszt mieszanek niezbędnych do produkcji lodów, a następnie dzieląc wynik przez cenę jednego loda, można uzyskać liczbę lodów, której sprzedaż jest niezbędna, by wyjść na zero.

Takie maszyny w sezonie letnim, ustawione w dobrym punkcie nieopodal miejsc obleganych turystycznie, potrafią w bardzo krótkim czasie nie tylko zamortyzować się, ale także zarobić na siebie. Do właściciela takiego biznesu będzie już należała tylko właściwa obsługa klienta, dbałość o najwyższe standardy higieny, i wówczas z pewnością ten interes powiedzie się i będzie przynosił zyski.

Maszyny do lodów dostępne są w ofercie Gastrosilesia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here