Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?

0
1119
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?

Wiele młodych chłopaków, którzy wkraczają w dorosłość obserwują dziewczyny i patrzą jak one się zachowują. Ponieważ widzą wiele różnic, często nie wiedzą, jak właściwie komunikować się z płcią piękną.

Zwłaszcza w szkole w środowisku kolegów i koleżanek widać te różnice, ponieważ dzieci w klasie pochodzą z bardzo różnych domów, gdzie panują rozmaite zwyczaje i normy. Chłopakom może się wydawać, że dziewczyny rozmawiają tylko o włosach, paznokciach i kosmetykach. Oczywiście jest to bardzo powierzchowna ocena. Podobnie jak wielu dziewczynom wydaje się, że wyłącznym tematem rozmów chłopaków jest motoryzacja.

Oczywiście jest to wyraźna tendencja i nie trzeba temu zaprzeczać, ale nie oznacza to, ze młodzi ludzie nie prowadzą ciekawych dyskusji. Chłopak może się przede wszystkim zastanawiać, jak zacząć rozmowę z dziewczyną, żeby się nie spalić za pierwszym podejściem. Szczególnie ci nieśmiali mogą mieć z tym problem.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?Właściwie, im więcej jest w chłopaku szczerości tym lepiej. Prostota i szczerość w okazywaniu zainteresowania są bez cenne. Gorzej kiedy chłopak na siłę próbuje pokazać, że jest atrakcyjny i zabawny. Dziewczyny zwykle wyczuwają pozerstwo, a właściwie zauważa je każdy.

Jeśli chłopakowi zależy na określonej dziewczynie, ale czuje się onieśmielony, kiedy tylko ją widzi, musi przełamać swój lęk. Im bardziej zależy, tym większy jest stres, dlatego wiele pięknych dziewczyn budzi onieśmielenie. A wielu chłopaków boi się odrzucenia. Jeśli dziewczyna faktycznie jest wartościowa, trzeba się przełamać, czy jest wartościowa, okaże się już po pierwszej rozmowie. Najlepiej podejść i zapytać o banalną rzecz, nawet o to, która godzina, lepiej nie rozmawiać o pogodzie. W szkole jest wiele wspólnych tematów, jeśli chętnie rozmawia, uśmiecha się i okazuje swoją mową ciała zainteresowanie, to można wejść poziom wyżej i zaproponować spotkanie. Jeśli odmówi za pierwszym razem, nic to nie oznacza, nie należy się poddawać. No chyba, że bardzo konkretnie i stanowczo oraz udzieli obszernych wyjaśnień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here