Jak uwierzytelnić konto Google?

0
1739
Jak uwierzytelnić konto Google?

Jako użytkownicy licznych portali i usług cenimy sobie wygodę. Rozmaite serwisy prześcigają się w zapewnieniu użytkownikom ułatwień dostępu i w podsuwaniu im pod nos ciekawej zawartości. Korporacje gimnastykują się jak mogą, aby tylko ściągnąć do siebie jak najwięcej użytkowników – w końcu każdy user to wartościowe dane, wykorzystywane do profilowania reklam. Wiele osób docenia zwłaszcza synchronizację między platformami, taką jak oferuje na przykład Google. Gigant ten już dawno przestał kojarzyć się wyłącznie z wyszukiwarką. Założenie konta Google wiąże się z bardzo wieloma korzyściami, z których wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy.

Wystarczy wiedzieć, jak założyć i jak uwierzytelnić konto google, aby móc korzystać z tych przywilejów

Jak uwierzytelnić konto Google?Najważniejsze – takie jak skrzynka pocztowa Gmail czy konto w serwisie Youtube, zajmującym się udostępnianiem filmów – są powszechnie znane. Korzysta z nich niezliczona ilość osób, Mniej popularna za to jest platforma Google+, z założenia mająca być alternatywą dla Facebooka, w praktyce jednak raczej opustoszała. Nie można jednak nie docenić zalet logowania się w przeglądarce Chrome, zarówno w wersji na pc jak i mobilnej. Szybki dostęp do wszystkich usług oraz błyskawiczne działanie samej przeglądarki to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Najważniejszą chyba cechą jest synchronizacja – zakładka dodana w telefonie może również być otwarta na komputerze. Dotyczy to również zakładek aktualnie otwartych, co bardzo ułatwia poruszanie się po Internecie. Podobnie działa dysk Google, dzięki któremu można błyskawicznie przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami, a także zarządzać nimi, wyświetlać je czy edytować. Lista dostępnych narzędzi jest naprawdę imponująca, a wiele osób nie zdaje sobie z nich sprawy. Warto także wspomnieć o Google Play, olbrzymim sklepie z aplikacjami. Oferuje on dostęp do niezliczonych „apek” każdego rodzaju, co w połączeniu z personalizacją sprawia, że każdy błyskawicznie znajdzie coś dla siebie. A jeżeli nie, to Google znajdzie za niego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here