Spraw swoim pracownikom najlepszej jakości odzież roboczą

0
828
Spraw swoim pracownikom najlepszej jakości odzież roboczą

Rynek pracy przeszedł w ostatnich latach znaczące przeobrażenia. Pracownicy zwracają uwagę nie tylko na składniki płacowe, ale również pozapłacowe, w tym warunki pracy. Dlatego świadomi przemian pracodawcy, we własnym interesie, dbają o wygląd i wyposażenie pomieszczeń socjalnych, a także dobór stroju służbowego. Pracownicy fizyczni potrzebują odzieży, która nie ogranicza ich ruchów, jest przewiewna i jednocześnie zapewnia komfort cieplny. Gdzie kupić odzież i akcesoria robocze, z której zadowoleni będą wszyscy pracownicy?

Spodnie robocze

Podstawowym elementem ubioru roboczego są spodnie. Są one niezbędne szczególnie tym pracownikom, którzy podczas wykonywania swoich obowiązków muszą się schylać lub klękać. Są zatem potrzebne między innymi: budowlańcom, mechanikom, elektrykom, pracownikom gospodarczym, sprzedawcom. W sprzedaży dostępne są najróżniejsze modele spodni roboczych. Sklep internetowy Ferpol.pl, który posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości odzież do pracy i artykułami BHP, proponuje:

  • spodnie robocze do pasa,
  • spodnie robocze typu ogrodniczki,
  • spodnie robocze ocieplane,
  • spodnie robocze krótkie.

Zadaniem pracodawcy jest zaopatrzenie pracownika w model i rodzaj spodni, który odpowiada konkretnej porze roku i wykonywanym zadaniom. Najbardziej popularne wśród pracowników wykonujących pracę fizyczną są spodnie typu ogrodniczki. Posiadają one szelki, które podtrzymują materiał. Dużym atutem ogrodniczek jest także, to że są wyposażone w liczne kieszenie, w których można przenosić akcesoria służące do pracy.

Sklep Ferpol.pl proponuje spodnie o różnej kolorystyce, w tym: szare, niebieskie, granatowe, zielone, białe. Bez najmniejszego problemu można dobrać odcień stroju do barw charakterystycznych dla danej firmy. Godne uwagi są spodnie posiadające elementy odblaskowe oraz wzmocnienia kolan z miejscem na nakolanniki. W okresie jesienno-zimowymi sprawdzają się spodnie robocze z ociepleniem.

Koszulki, polary, kamizelki, kurtki robocze

W codziennej pracy istotne znaczenie ma także ubiór górnych partii ciała. Troskliwy pracodawca wyposaża pracowników w kompletny zestaw odzieżowy, który zawiera:

  • koszulkę roboczą,
  • polar roboczy,
  • kamizelkę roboczą,
  • kurtkę roboczą.

Dzięki temu każda pracująca osoba ma możliwość dostosowania stroju do panujących w danym dniu warunków pogodowych. Wybierając tego rodzaju odzież, warto kierować się parametrami w zakresie jakości materiału. W takim przypadku niska cena oznacza zazwyczaj szybkie zużywanie się produktu i jego nieefektowny wygląd. A renoma danej firmy to przecież także aparycja pracowników. W przypadku kurtek i kamizelek należy zwrócić uwagę na wskaźniki informujące o wodoszczelności ubrania. Osobom, które muszą pracować w deszczu, warto zakupić odzież przeciwdeszczową.

Bielizna i akcesoria robocze

Na koniec warto wspomnieć także o bieliźnie oraz akcesoriach odzieżowych, które jednocześnie pełnią istotną rolę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. Dobrze dobrana bielizna robocza stanowi zabezpieczenie przed infekcjami i przeziębieniami. W opcji są zarówno kalesony, koszulki, jak i podkoszulki termoaktywne.

Nie można zapomnieć także o ochronie głowy, twarzy, rąk, wzroku i słuchu pracownika. Katalog produktów Ferpol.pl obejmuje: czapki, kaski, nauszniki, zatyczki, rękawice, gogle, okulary, a także zestawy asekuracyjne i wiele innych akcesoriów BHP. Co ciekawe, na zakupionej odzieży i akcesoriach można umieścić logo firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here