Brudne szyby w drzwiach kominkowych? Oto niezawodny sposób, dzięki któremu kominek zawsze będzie czysty!

0
1299
Brudne szyby w drzwiach kominkowych

Drzwi kominkowe to jeden z najważniejszych elementów domowego paleniska. Przed jego wyborem należy zapoznać się z kilkoma bardzo ważnymi wskazówkami. Zapraszamy do lektury.

Brudne szyby drzwiczek kominkowych – jak sobie poradzić z tym problemem?

Jeśli kupujemy kominek z przeszklonymi drzwiami, bardzo często zdarza się, że szyba jest brudna nawet po jednym użyciu. Jak sobie poradzić z tym problemem? Wyjaśniamy. Przede wszystkim należy wiedzieć, że brudzenie się szyb jest spowodowane osadzaniem się pozostałości ze spalania drewna. Tego typu zabrudzenia nie wyglądają zbyt estetyczni. Ponadto w sposób znaczący zasłaniają widok na ogień. Sposób na zlikwidowanie tej niedogodności to zakup wkładu z kurtyną powietrzną. Wtedy wokół szyby powstają szczeliny – dzięki nim napływać będzie strumień powietrza. To powietrze będzie odpychać cząstki sadzy, a szyba będzie czysta i lśniąca. Istnieje również inny sposób na zlikwidowanie problemu brudnych szyb kominkowych. Chodzi tutaj o pokrycie szyby warstwą tlenów metali wywołujących zjawisko pirolizy. Polega to na całkowitym spalaniu cząstek stałych osiadających na szybie.

Kup drzwiczki kominkowe w ignif.com

Ignif.com to lider branży kominkowej w Polsce. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które największy nacisk kładzie na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz maksymalne zadowolenie klientów. Posiadamy trzy zupełnie odmienne modele drzwiczek kominkowych, z których każdy cechuje się innym wyglądem oraz odmienną specyfikacją techniczną. Warto wiedzieć, że można je dopasować do wszystkich kształtów różnych typów palenisk otwartych. Posiadamy w ofercie nie tylko drzwi do kominka, ale także wkłady kominkowe, kasety kominkowe i wiele, wiele więcej. Wszystkie towary tworzymy również myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Wiemy również, że kominek musi być niezawodny. Każde zamówienie robione jest na wymiar ręcznie w Koszalinie. Stosunek jakości do ceny w Ignif.com jest naprawdę bardzo dobry. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here