Jak sprawdzić ilość doładowań w plusie?

0
229
Jak sprawdzić ilość doładowań w plusie?

Telefon na kartę jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią być uzależnieni od różnego rodzaju umów i zobowiązań. Kartę w telefonie można doładować w momencie, kiedy kończy się fundusz na niej, a nie wtedy kiedy narzuca nam to umowa.
Są jednak i zwolennicy drugiej opcji, mianowicie telefonów na abonament.

W sieci Plus abonament jest o tyle dobrą rzeczą, że nie jest on drogi i można dobrać do niego dodatkowe funkcje, takie jak na przykład telewizja, czy internet. Natomiast dla tych, którzy nie mogą zdecydować się czy wolą telefon na kartę, czy też na abonament, Plus oferuje opcję mix. Jest ona o tyle wygodna, że abonent, czyli osoba zainteresowana tym rozwiązaniem, podpisuje umowę na określoną liczbę doładowań, które musi zrobić w odpowiednim czasie. Dodatkowo może, za mniejszą kwotę wybrać sobie model telefonu, jaki ją interesuje.

Jak sprawdzić ilość doładowań w plusie?Zawarta umowa jest zobowiązująca, jednak działa na takiej samej zasadzie jak zwykle doładowania kartą. Czyli nie ma możliwości przekroczenia kwoty, którą aktualnie posiadamy na karcie telefonu. Mix oferuje również pakiety, dla klientów na przykład darmowe rozmowy, smsy, czy internet, lub wszystkie jednocześnie.
Natomiast kiedy już wykorzystamy liczbę doładowań, na które podpisywaliśmy umowę, możemy zrobić to ponownie, biorąc na przykład nowy telefon. Kiedy będziemy już przy końcu umowy, lub liczby doładowań zostanie przedstawiona nam nowa oferta. Jednak jeśli chcemy być na bieżąco i wiedzieć ile jeszcze doładowań nam zostało, oczywiście możemy to zrobić. Ale jak sprawdzić ilość doładowań w plusie?

Jak sprawdzić ilość doładowań w Plusie?

Jest to bardzo łatwe. Wystarczy posłużyć się kodem, do tego przeznaczonym, wysyłając SMS. Tak więc w wiadomości SMS wpisujemy PZ i wysyłamy, taką wiadomość na numer 2585. Po zatwierdzeniu, czekamy na odpowiedź. Po chwili dostajemy SMS zwrotny z informacją, do kiedy obowiązuje nas umowa i ile pozostało nam doładowań do wykorzystania. Oczywiście doładowania, możemy wykorzystać, przed końcem umowy i wtedy po podpisaniu nowej nie wydłuża się ona o ten pozostały wcześniej okres.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki router
Następny artykułJak jest w niebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here