Czy przeszczep brody jest popularny

0
1163
Czy przeszczep brody jest popularny

Jeśli chodzi o zabiegi przeszczepiania włosów tam, gdzie widoczne są ubytki, to jest to zabieg bardzo popularny od wielu lat. Szczególnie broda, która stała się bardzo modna jest przeszczepiana bardzo często. Jeszcze jakiś czas temu, to porost brody był uzależniony od jej wyglądu, a obecnie wielu mężczyzn decyduje się na zagęszczanie brody, aby wyglądać modnie i bardziej męsko.

Na czym polega zagęszczanie brody?

Przeszczep brody polega przede wszystkim na wszczepieniu meszków włosowych, które pobierane są z dołu zarostu lub w niektórych przypadkach z tyłu głowy. Jest to uzależnione od tego jak pierwotnie wygląda zarost. Opcja jest o tyle korzystna, że dzięki takiej metodzie możemy liczyć na bardzo naturalny efekt wizualny.

Jeśli chodzi o cenę zabiegu, to jest ona dość wysoka i płacimy za każdy wszczepiony implant, a raczej meszek włosowy. To my wybieramy ilość włosów jakie chcemy wszczepić, aby zagęścić brodę.

Konsultacja w klinice

bardzo ważną kwestią jest konsultacja przed zabiegiem, To właśnie na niej dowiemy się o dolegliwościach, które mogą pojawić się po zabiegu, a także jak ów zabieg jest przeprowadzany. To na podstawie konsultacji wiemy czy zdecydować się na zabieg, czy jednak z niego zrezygnować.

Musimy pamiętać, że jeśli chodzi o takie zabiegi jak przeszczep brody, to nie należą ona do bezbolesnych. Tuż po zabiegu niestety mogą pojawić się też infekcje i stany zapalne, więc istotne jest, aby ściśle trzymać się zaleceń lekarza, który wykonuje zabieg, aby zmniejszyć ich ryzyko. Dzięki temu odczujemy zdecydowanie mniejszy dyskomfort, jeśli chodzi o sam zabieg, a także czas tuż po.

Dla kogo zabieg zagęszczenia brody

Zabieg może być wykonywany praktycznie na każdej osobie, która pragnie gęstego zarostu, a ze względy na uwarunkowania genetyczne nie mogła go zapuścić. Porost brody jest bowiem uwarunkowany już wcześniej i dlatego są mężczyźni, którzy mają ją gęstą, a są tacy, którzy nigdy nie mogą jej zapuścić.

Jednak przeszczep brody i dla nich może być zbawieniem, bo w końcu będą mieli możliwość zapuszczenia brody. W klinice na konsultacji zostaną dobrane takie elementy jak gęstość włosa i ilość meszków jakie należałoby wszczepić, aby wszystko wyglądało naturalnie. Od tego bowiem uzależniona jest całkowita cena zabiegu, bo płacimy za każdego pojedynczo wszczepianego włosa. należy o tym pamiętać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here